kern met pit
Heb je een goed idee voor je buurt? Kern met Pit daagt je uit om dat idee binnen één jaar te realiseren. Tijdens de uitvoering staan KNHM adviseurs voor je klaar met tips en contacten uit ons netwerk. Doel bereikt? Dan ontvang je het predicaat ‘Kern met Pit’ én 1000 euro.

voor buurten
Kern met Pit daagt bewonersinitiatieven uit om een idee voor de verbetering van de buurt binnen één jaar te realiseren. Gedurende het uitvoeringsjaar staan we klaar met tips en contacten uit ons netwerk. Doel bereikt? Dan ontvangt het initiatief 1000 euro. Daarnaast maken jullie kans om winnaar te worden van de provincie! In dat geval ding je mee in de landelijke finale ‘Gouden Pit’, waarmee je nog eens 3000 euro kunt winnen.
Wil jij graag zelf iets aan jouw leefomgeving verbeteren? De inschrijving voor de volgende wedstrijdronde start altijd in september. Ga voor meer informatie en inschrijving naar www.kernmetpit.nl

Projecten
Meer weten?
Neem gerust contact op met Kern met Pit:
Margje van Spaendonck: margje.vanspaendonck@knhm.nl, 06-14 43 78 67
Arianne Aanstoot, arianne.aanstoot@knhm.nl, 06-15 45 98 19
